Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00
Pazartesi - Pazar
Adres: Adana
Çolakoğlu İş Merkezi
İletişim: +90 544 227 4999
info@aracimindegerkaybi.com
Bizi Takip Edin:
Top
 

Hakkımızda

Araç Hasar Değer kaybı ile ilgili resimler ve son 2 yılda yaptığınız kaza için hemen başvurun.

Hakkımızda

Toryum Grup

Toryum Grup Danışmanlık olarak kaliteyi güvenle buluşturduğumuz sektöre 2014’ten bu yana hizmet veriyoruz. Araç değer kaybı ile ilgili yüzlerce dosyayı başarılı şekilde tamamladık. Alanında uzman ekibimizle birlikte iki yıldır yüzlerce dosyaya bakıyor, profesyonelliğimizi her yeni müşterimizle birlikte arttırıyoruz. Araç değer kaybı, yaralanma ve trafik kazaları, ölümlü trafik kazaları, hukuki danışmanlık, trafik kazası tazminatı konularında size en iyi hizmeti sağlamak için varız.

m

Toryum Grup Danışmanlık

Aracınız ile yaptığınız kazalar sonrasında aracınızın değerinde kayıplar meydana gelir. Araç değer kaybı tazminatı, kazada kusuru olmayan araç sahiplerini güvence altına almayı amaçlar. Araç sahiplerinin mağduriyetleri giderilir ve avantajlı taraf konumuna geçmeleri sağlanır. Toryum Grup Danışmanlık olarak bizler, yaşanan bu gibi kazalarda değer kaybının tespit edilmesinde aktif rol oynuyoruz. Bilirkişi raporu, poliçe, servis raporu, evrak ve fatura gibi gerekli belgelerin tamamını toplayarak yanınızda yer alıyoruz. Değer kaybının tazmini için gerekli tüm danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz. Siz de profesyonel bir ekipten destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer üzerinize kayıtlı olan araç son iki yılda bir trafik kazası geçirdiyse, sonrasında bu kaza nedeni ile araç hasar değer kaybı ile karşılaştıysanız formumuzu doldurup zarar tazmini konusunda bizden destek alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Araç Değer Kaybı

Kaza yaptıktan sonra aracınızı değeri aynı kalmamaktadır. Araç değer kaybı tazminatı ile, araç sahiplerinin, kusurlu olmadıkları hasarlar ile ilgili, bu mağduriyetlerinin giderilmesi amaçlanmaktadır.

Yaralanma ve Trafik Kazaları

Yaralanmalı trafik kazalarında 3 ayrı dalda hizmet vermekteyiz: Cismani Zarar Tazminatı, Geçici İş Göremezlik Tazminatı, Tedavi Giderleri

Ölümlü Trafik Kazaları

Hasar Değer Kaybı olarak ölümlü trafik kazalarında 2 ayrı dalda hizmet vermekteyiz: Destekten yoksun kalma tazminatı, Cenaze ve defin giderleri

Hukuki Danışmanlık

Trafik kazalarından kaynaklanan tazminat davaları hukuk mahkemelerinin esasında önemli bir yer tutmaktadır.

Cismanı Zarar Tazminatı

Geçirmiş olduğunuz yaralanmalı bir trafik kazasından ötürü işinizden, kazancınızdan zarara uğradıysanız cismani zarar tazminatı ile bu zararınızı tazmin edebilirsiniz.

Destekten Yoksun Kalma Tazminatı

Ölümlü trafik kazalarında vefat eden kişinin desteğinden yoksun kalmış kişiler, bu mağduriyetlerinin telafisi için destekten yoksun kalma tazminatı talep edebilmektedirler.

Şimdi İletişime Geçin
Araç Hasar Değer kaybı ile ilgili resimler ve son 2 yılda yaptığınız kaza için hemen başvurun.
Hemen Arayın